BADMINTONS | #badminton | Yonex Latvia International 2020 | Otrā diena

Zemgales Olimpiskais centrs | Jelgava | Latvija | 29.08.2020

Latvia International 2020 rezumē

yonexBadmintona turnīrs “Yonex Latvia International 2020”, kas notika Jelgavā 2020.gada augustā, bija pirmais šāda līmeņa pasaules reitinga turnīrs pēc 2020.gada 15.martā notikušā “Yonex All England Open”. Turnīram bija pieteikušies 118 badmintonisti no 19 valstīm, taču mačiem sākoties, valstu saraksts bija sarucis tikai līdz piecām – Latvija, Lietuva, Igaunija, Itālija un Vācija. “Yonex Latvia International” sākotnēji bija plānots no 2020.gada 28. līdz 31.maijam, taču Covid-19 dēļ tika pārcelts. Jau tradicionāli šo nozīmīgāko Latvijas starptautisko badmintona turnīru atbalsta sporta inventāra ražotājs “Yonex”, tāpēc turnīrs nosaukts šī pasaules TOP zīmola vārdā. Badmintona spēļu tiešraides no Jelgavas (Zemgales Olimpiskais centrs) varēja vērot Sportacentrs.com TV, Badminton Europe TV un YouTube kanālos.

Yonex Latvia International 2020 visās kategorijās uzvarēja Igaunijas badmintonisti, pie tam Mihkel Laanes kļuva par absolūto čempionu, uzvarot vīriešu vienspēlēs, vīriešu dubultspēlēs kopā ar Mikk Järveoja un arī jauktajās dubultspēlēs pārī ar Helina Rüütel.

Latvijas badmintonistiem tika 3 dalītās trešās vietas:
divas sieviešu dubultspēlēs (Eiprila Briede – Annemarija Lorena Priede un Kristīne Šefere – Diāna Stognija), izcīnot pa vienai uzvarai tikai pret Latvijas pāriem un viena jauktajās dubultspēlēs (Pauls Eliass Rozenvalds – Arta Priedniece), turnīrā neuzvarot nevienu spēli.


Lai skatītu #yonexlatviainternational otrās dienas #badmintonvideo – KLIKŠĶIS uz attēla!

badmintons yonex latvia international 2020 tournamentsoftware.com
vīriešu vienspēles
sieviešu vienspēles
vīriešu dubultspēles
sieviešu dubultspēles
jauktās dubultspēles
facebook
instagram
youtube
twitter
pinterest
draugiem

jānis trops
Jānis TROPS

BJK “Gauja” | Valde