Latvijas tenisists Gulbis uzvar pasaules ranga otro raketi Endiju Mareju. Vai patiešām sensācija?

Vai patiešām sensācija? Gan "jā", gan "nē". Ja par statistiku, tad tā patiešām ir sensācija. Kā nekā Marejs ir pašreizējais Vimbldonas un olimpiskais čempions, otrais numurs pasaules tenisa rangā. Gulbis statistikas cienītājiem būtībā var oponēt tikai ar pašreizējo savu xx vietu pasaules reitingā.

Taču es nekādi nevaru piekrist, ka šī uzvara bija negaidīta – tieši otrādi, gaidīta jau sen. Pieļauju, ka man uz šīm tenisa lietām ir visai savdabīgs skatījums, jo mans sporta veids ir badmintons (sportists, treneris), un kā tenisa treneris esmu darbojies visai neilgi. Pēc manām domām, Ernestam jau sen bija laiks sākt regulāri "izgriezt pogas" pasaules tenisa elitei (pirmajam desmitniekam). Sitiena tehnika un kāju darbība viņam ir ļoti laba, nav arī redzamas problēmas ar fizisko kondīciju. Spēcīga un visai precīza serve. Ambiciozs un atraktīvs. Ernests ir beidzot iemācījies arī būt pacietīgāks (spēlēt garas izspēles), taču šeit vēl noteikti ir ko piestrādāt. Ir lieta, kuru es īpaši gribētu uzsvērt – Gulbis ļoti labi redz laukumu un izjūt spēles situāciju, viņam ir tāda kā badmintonista domāšana, kura nepiemīt lielai daļai tenisistu. Viss šis īpašību kopums pilnīgi noteikti dod viņam reālu iespēju kļūt par "naglu pakaļā" pasaules tenisa elitei un arī beidzot kārtīgi nopelnīt.

Pašreizējā situācijā es viņam varētu novēlēt tikai mērķtiecību un veselību. Un tad panākumi neizpaliks. Mēs vēl ne vienu reizi vien dzirdēsim par viņa sasniegumiem visaugstākajā līmenī. Novērtēsim Ernesta patiešām unikālo sniegumu jau tagad! Teniss ir sporta veids, kurā konkurence ir milzīga, un Ernests ir jau pašā šīs piramīdas virsotnē. Veiksmīgu lidojumu Gulbim!Jānis Trops

Jānis Trops


Comments

Latvijas tenisists Gulbis uzvar pasaules ranga otro raketi Endiju Mareju. Vai patiešām sensācija? — 1 komentārs

  1. I can't believe this, even come from Latvia kind of feel sorry for Andy but as they say let the best win!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *